Menu
Your Cart

İmalat

ALKILIÇ YAPI MALZEMELERİ ALÜMİNYUM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak Tekkeköy – Samsun – Türkiye adresinde faaliyet gösteriyoruz.


4500 m2 kapalı alanda, % 100 yerli üretim ürünlerle imalat yapıyoruz.

Banyolarınızdaki konfor için akrilik ürünlerde 8 farklı grupta yaklaşık 560 farklı ebatta ürünü kendi kalıplarımızda imal ediyoruz. Rahatınız ve konforlu kullanımınız için alternatifi bol aksesuarlar ile keyifli ürünler hazırlıyoruz.

Dekoratif çizimlerle banyolarınızdaki şıklık için duşakabinlerde 17 farklı seri 118 farklı model ile özel ve kaliteli profil, metal tekerlek, kaliteli kulp, paslanmaz vida ve diğer kaliteli aparatlar kullanarak her ölçü için üretimle zengin bir sunumumuz var.

Banyo, WC, koridorlarınızdaki havalandırma ihtiyaçlarınıza alüminyum profil, alüminyum menfez teli, sağlıklı ve korunaklı menfez üretimimizle talep edilecek tüm ölçüler için cevap veriyoruz.

Ürünlerimizde kullandığımız tüm parçalar yerli üretim olduğu için kaliteli ve uzun ömürlü olarak yedek parça desteği verebiliyoruz.

Üretim ve montaj aşamalarının tamamında profesyonel ekibimizle, sorumluluk bilinciyle, yurt içi ve yurt dışı pazara 1998 yılından bu yana kaliteli hizmet veriyor olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.
Saygılarımızla.

1998 yılında 200 metrekarede başladığı üretimine, bugün 4 bin metrekarede devam eden Karduş Banyo Ürünleri, 65 ilde bine yakın bayi ile fark yaratan bir hizmet sunuyor

Sektörde adından söz ettiren Karduş Banyo Ürünleri, 1998 yılında 200 metrekarede 3 kişi ile başladığı üretimini, bugün 4 bin metrekarede 40 kişiyle sürdürerek fark yaratıyor. Bir aile şirketi olan Karduş Banyo Ürünleri, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’ndan onaylı ve 3 yıl garantili jakuzi, compakt sistemler, küvetler, duş tekneleri ve duşa kabinleriyle kalitesini ortaya koyuyor.

65 İLDE BİNDEN FAZLA BAYİ KANALI

Karduş hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Alkılıç, “Bir aile şirketi olarak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Alkılıç ile birlikte hizmet veriyoruz. Firmamız TSE ve ISO belgelerine sahip. CE belgesini almak için de çalışmalarımız başladı. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’ndan onaylı ve 3 yıl garantili ürünlerimizle bugün Karadeniz Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Doğu Anadolu Bölgesi ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde, yaklaşık 65 ilde aktif pazarlamayla bin bayiye hizmet veriyoruz. Büyükşehirlerde ve tatil bölgelerinde şantiye ve otel çalışmalarında yer alıyoruz. 1998 yılında 200 metrekare alanda başladığımız üretimimize bugün 4 bin metrekarede devam ediyoruz” dedi.


İHRACAT HEDEFİ

Ülke ekonomisine katkı sağlamak için ihracat hedeflerini büyüttüklerini sözlerine ekleyen Alkılıç, “Irak, Gürcistan, Azerbaycan, Libya, Sırbistan ve Rusya’ya ihracat yapıyoruz. Hedefimiz, ülke ekonomisine katkı sağlamak, cari açığı kapatmak ve istihdamı arttırmak adına ihracat yaptığımız ülkeleri arttırmak” diye konuştu.